Р›С–тАкцент
 
 РЈРєСЂР°С—РЅСЃСЊРєa літературнa газетa
 
 
 
  Поетичні майстерні
 
 Р‘СѓРєРІРѕС—РґДні Вінниччини на Дарниці Надрукувати Надіслати електронною поштою

21 лютого 2011 року учнівська та студентська молодь Дарниці просто з читального залу дитячої бібліотеки № 157 вирушила у  захоплюючу мандрівку  на  Вінниччину - перлину Подільського краю.

Натхненником цього заходу була директор ЦБС Дарницького району м. Києва Оксана Головата, а гідами – директор цього закладу   Валентина Єжова, бібліотекарі Ольга Писана та Леся Сербіна, які не просто  зібрали багатющий матеріал  про  найбільшу  область України, і з великою любов’ю повели учасників «екскурсії» шляхами і стежками її героїчного  історичного минулого та  не менш звитяжного  сьогодення.


Суттєво доповнив враження від подорожі краєм Гонти і Кармелюка, Леонтовича і Степана Руданського виступ  письменниці,  вінничанки,  Галини Тарасюк, яка  розповіла про свою малу батьківщину – Теплицький район і село Орлівку, де народилася,  зросла, де написала свій перший вірш і першу статтю в районну газету «Зірка», звідки й досі черпає натхнення для творчості. Про своє дитинство, рідний край і його людей  вона розповіла в автобіографічному романі «Грішні, чесніші за херувимів», який особливо припав до серця українським читачам. Схвильована віртуальними «відвідинами» рідних місць, письменниця прочитала ранні свої поезії про найсокровенніше – рідне село, батьків, односельців, а також подарувала бібліотеці власні  книжки та примірники «Української літературної газети»,  членом редколегії  і працівником якої являється.

http://www.vinnychany.kiev.ua/index.php?action=51&t=14&k=483

 


Новинки

B18.JPG
...