Р›С–тАкцент
 
 РЈРєСЂР°С—РЅСЃСЊРєa літературнa газетa
 
 
 
  Поетичні майстерні
 
 Р‘СѓРєРІРѕС—РґВечір пам’яті Володимира Івасюка Надрукувати Надіслати електронною поштою

27 квітня Галина Тарасюк взяла участь у вечорі-пам’яті, присвяченому легенді української естради, знаменитому композитору, Герою України Володимиру Івасюку , який відбувся у Культурному центрі Дарницького району м. Києва. Підготували його працівники ЦБС цього району під керівництвом Оксани Головатої – знаної в столиці подвижниці на ниві культури.

Галина Тарасюк, яка була тією першою журналісткою, яка у 1970-у році в газеті «Молодий буковинець» написала першу статтю про творчість ще нікому невідомого провінційного автора пісні «Червона рута». Як писав батько В. Івасюка Михайло Григорович, «з легкої руки Галі Тарасюк почалася велика слава Володі». Так це чи ні, але з тої публікації почалася і їхня дружба. Галина Тарасюк не тільки поділилася споминами про геніального композитора, а й деякими таємницями та цікавими подробицями, про які раніше не наважувалася говорити. Згадала письменниця і про дивовижну творчу атмосферу, яка панувала на Буковині і в Чернівцях на початку 1970-х років, коли на крилах пісень Івасюка вилетіли у світ широкий такі відомі нині співаки, як Софія Ротару, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та ін.Також спогадами про Володимира Івасюка на вечорі поділився поет Василь Довжик.

Працівники бібліотеки, що по вулиці Ревуцького, підготували прекрасний сценарій вечора, книжкову виставку творів про композитора, дійство доповнили демонстрацією на моніторі комп’ютера світлинами Володі Івасюка, його родини, його друзів, най значиміших моментів з його творчого життя, як от зйомки телефільму «Червона рута» чи виступ ВІА «Смерічка» у Москві.

 


Новинки

B15.JPG
...