Р›С–тАкцент
 
 РЈРєСЂР°С—РЅСЃСЊРєa літературнa газетa
 
 
 
  Поетичні майстерні
 
 Р‘СѓРєРІРѕС—РґВишгород Надрукувати Надіслати електронною поштою

Історичний Вишгород, його намолена земля, в якій покоїться прах п’яти князів,  притягує до себе творчих людей водночас і таємничістю і надзвичайною енергетикою.  Та й місцева влада і громада завжди радо зустрічає кожного творчого гості. 16  березня 2012 р. у Вишгороді побувала письменниця, член редколегії «Української літературної газети»  Галина Тарасюк.

На зустрічі з педагогічним та учнівським колективом  знаменитої Вишгородської гімназії «Інтелект» вона  поділилася своїми думками про сучасний стан української мови та літератури,  зокрема, книговидання,  на прохання  гімназистів розповіла про свій  шлях в літературу, доробок, прочитала  поезії, відповіла на  запитання.  Також письменниця відвідала прес-центр міської ради та редакцію популярної не тільки в районі, в області і навіть в Україні  газети «Вишгород», яку редагує людина твердих принципів Марина Кочелісова.   Мова йшла про  роль  інтелігенції та значення друкованого слова в суспільно-політичному житті  держави – від райцентру до столиці.

Наступним заходом, який планується провести у Вишгороді, буде презентація  нині вельми популярної «Української літературної газети», редактор якої – Михайло Сидоржевський  з недавніх пір живе у Вишгороді.  

 


Новинки

B17.JPG
...